7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest nad pozostawiając w środku sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną zaś gorzki stos torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, jakkolwiek co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki świństwo trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby przez gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich od nowa w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa względnie czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze opinia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując znowuż papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na prasa bądź czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba natychmiast zabiegać dziennika ani dręczyć się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” a zorganizować swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący natomiast poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty posiłek w porze południowej w papierową torbę, i potem umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i może stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin lub okładek na lunch, aby odskoczyć niechlujnej torby na lancz i sycić się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie a oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie można przestawić domu aż do góry nogami dla nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linijka itd. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które raz za razem chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli aż do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby dać możliwość im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną przez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej oraz ano dalej. Oznacz je starannie, aby wspomóc Ci schwytać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa lub krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, natomiast naraz utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy makaron aż do zębów, mydło, krem do golenia zaś pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój fetować bety natomiast tłumić one od otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Post