Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy list elektroniczny ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od chwili Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na dodatek wysłać je explicite aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, natomiast śledzony aż do Ciebie, tedy dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną tudzież w jakim stopniu prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, co do jednego z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), oraz wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył również informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak stąd możesz wysłać aż do nich mejl natomiast odszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy również dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), naprawdę przeto możesz wyekspediować aż do nich list elektroniczny oraz zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz natychmiast począć budowę swojego serwisu.

Co to jest dział „Zaproszenia” natomiast jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś obecnie wcześniej kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie egzystować ważnym źródłem informacji gwoli networkingu i konceptualizacji sposobów na intensyfikacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, przeto stale masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy minimalny ograniczenie wypłaty, który możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przy użyciu Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę dokonać zmiany sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od czasu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je explicite aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, w takim razie masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz działać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeśliby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wolumen wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, podczas gdy bilans spełni wybrane minimum.

Related Post