Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna odkąd Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz w dodatku posłać je szczerze aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, aliści śledzony do Ciebie, z tej przyczyny dostaniesz debet dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną oraz jak bardzo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz puder 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, wraz z pełnym raportowania zespołu, wybierane dzięki warstwę (1 do 5), a wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proch oraz informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tedy możesz posłać aż do nich mejl tudzież wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak również dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ściśle mówiąc wobec tego możesz posłać aż do nich poczta elektroniczna natomiast poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest dział „Zaproszenia” tudzież jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś w tej chwili już kontakt. Możesz oraz kupować opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej a długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem egzystować ważnym źródłem informacji gwoli networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny wiecznie masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę szaleć banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój odnośnik partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, poniżej warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy minimalny ograniczenie wypłaty, kto możesz przebrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za sprawą Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przeobrazić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji zaś minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska i adresy poczta elektroniczna osób, które znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je explicite do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, z tej przyczyny masz zadłużenie gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz robić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeśliby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.

Related Post