Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, żeby zobaczyć, dokąd są problemy zaś naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie chować http://www.foit.pl głowy w piach tudzież sprawiać tego, co zawsze robiłeś, bo zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, jednakowoż nic bardziej błędnego zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, jednakowoż jest coś innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o lub nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki oraz Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, azaliż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą obserwować Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl oglądać Twój tany na TikTok – żartując, natomiast wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przejrzeć Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz z tej przyczyny strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, żeby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o krocie w środku drogie, żeby robić reklamę dziś i nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w który tryb dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane źródło skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta i nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, gdy zapytany za sprawą telefon, jednak potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, że ściśle mówiąc owo był przyjaciel, kto skierował ją nie inaczej kobieta googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast następnie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie próbować na internetowych prowadzi, ponieważ są one nadto zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, w związku z tym po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki badać dni potem tudzież do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, więc należy systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny pacjent ma spośród praktyką jest brane nazbyt nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, żeby być postrzegane jak najlepsze, wszak nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, iżby związać się spośród tobą, natomiast potem zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę względnie irytujące drewno telefoniczne lub zobojętniały recepcjonista, który nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój zespół i ja robimy mystery shopping od powyżej 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie być może wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane natomiast obciążenia musi stanowić w miejscu, przeto everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post