Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, ażeby zobaczyć, gdzie są problemy natomiast naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz także żywić http://www.foit.pl głowy w piasek a robić tego, co stale robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, jednakowoż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azaliż jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie były skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż i Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy kontrować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azali jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój taniec na TikTok – żartując, jakkolwiek wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą egzystować potencjalni pacjenci, iżby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o bez liku za drogie, by robić reklamę dziś a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym wypadku nie zapytał dzwoniącego, w kto postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zalążek skierowania, bo platforma komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste pole na formularzu przyjęcia pacjenta i pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany dzięki telefon, przecież potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć nadobna otwiera się, że nie inaczej to był przyjaciel, kto skierował ją właściwie kobieta googled ciebie, poszedł aż do witryny, natomiast od tego czasu IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, albowiem są one nazbyt zajęci bądź nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, toteż po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga staż eksplorować dni potem tudzież do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, z tej przyczyny wypada systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny pacjent ma z praktyką jest brane nazbyt lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby znajdować się postrzegane w charakterze najlepsze, jednakowoż nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, iżby zespolić się spośród tobą, toż w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę lub irytujące drewno telefoniczne czy też indyferentny recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój agregat a ego robimy mystery shopping od chwili nad 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie przypadkiem posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane i obciążenia musi znajdować się w miejscu, więc każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post