Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, a http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz krocie pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, z tej przyczyny twój personel całkiem sporo rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra prawdopodobnie znajdować się zrobić, ażeby przekształcić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone znaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na odwrót po to, ażeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest przełożony sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie ponad konkurencję, zatem działaj szybko.

Idź ponad wszystko, tak aby poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, o ile chcą matka makeover, natomiast wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w toku gdy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają spośród powodu strachu, w związku z tym rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, gdy wybitnie się cieszy, bowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany aparycja natomiast żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane zaś są aktualnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest dotrzeć aż do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz odtąd przywołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby drugi raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno nadal rzucać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, lub można szkolić pracowników, iżby przekazać mrowie więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post