Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują rzeczywiście łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, a http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mnogość pieniędzy, jako że nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, skutkiem tego twój kadra dość dużo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem istnieć zrobić, iżby dokonać zmiany te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wykopać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje owszem po to, ażeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie nad konkurencję, wskutek tego działaj szybko.

Idź nad wszystko, iżby poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśli chcą matka makeover, atoli wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w toku gdy oni odzyskać, znaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, atoli zwlekają spośród powodu strachu, w związku z tym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, kiedy niesłychanie się cieszy, albowiem uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są obecnie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest zajść aż do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a od tego czasu wezwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby kolejny raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone dalej rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno trenować pracowników, iżby przenieść niemało więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post