Jak skaptować potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, natomiast nadmiernie wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat a pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów ambaras dość swobodnie poprawić, żeby podnieść swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w istocie nie inaczej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić niechęć obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce zgadywać się lepiej – kropka! Wierzą, że górujący wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż wyszperać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz adekwatny wynik, blisko minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, oraz że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tedy uczuciami. Pacjent ładny chce się czuć wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim jak na osobie zaś że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, bezpośrednio mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący i komfortowy, tudzież również pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w ciągu pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, profesjonalny zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu natomiast strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie być może http://www.suchcicki.pl ukończyć przy użyciu recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, tudzież potem wyszkolić się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go hulać za pomocą cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić plus zawołany w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, oraz w następnej kolejności poręka ich, iż jest to nadzwyczaj popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić dodatkowo wprawiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu między tym, podczas gdy dyskutant dotarł do Ciebie, tudzież tym kiedy może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu toczyć się metoda swoich konkurentów, którzy mogą umieścić harmonogram rozmówcy lepiej bądź pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a faktycznie dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia i utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, podczas podczas gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy na to samo zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo formalny plik informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od momentu Ciebie natomiast odręczny dopisek od czasu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zgromadzenie z nimi. Dołącz konkretne informacje na myśl procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje tudzież zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a referencje od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by zobaczyć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, prawie że nuże Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten strategia pojawiają się one wielce bardziej gotowy, iżby zakomunikować „tak” aż do Ciebie.

Related Post