Jak usposobić przychylnie potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, aliści nadto wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ów powikłanie wcale swobodnie poprawić, aby zwiększyć własny iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co nie inaczej ściśle mówiąc kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy tudzież chcą wzbudzić zazdrość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce przypuszczać się lepiej – kropka! Wierzą, że lepszy powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą owszem wyszperać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz poprawny wynik, obok minimalnym bólu zaś dyskomforcie, i iż jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się zatem uczuciami. Pacjent zadbany chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny i szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim jako na osobie i iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, wprost mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż możliwy pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący oraz komfortowy, tudzież dodatkowo uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w czasie pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, doświadczony a przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl przejść za pomocą recepcjonistę, wcale nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się nasamprzód przedstawić, tudzież następnie przyuczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go fetować przez całkowity czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być oraz wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, natomiast potem przyrzeczenie ich, iż jest owo niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć plus obeznany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnogość czasu między tym, jak rozmówca dotarł aż do Ciebie, zaś tym gdy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie kontynuować strategia swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej albo porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież no dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia oraz pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w czasie podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy lecz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo urzędowy paczka informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie zaś odręczny zapisek od chwili koordynatora pacjentów, który cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na rzecz procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje tudzież zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś świadectwo z pracy od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, żeby zobaczyć nim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, prawie nuże Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów strategia pojawiają się one o wiele w wyższym stopniu gotowy, ażeby ogłosić „tak” do Ciebie.

Related Post