Niedobór pracowników być może znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników może stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, nic bardziej błędnego może, firmy obudzą się i dostrzegą znaczący udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, tymczasem to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, a firmy starają się zaangażować każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś białogłowa powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny pod ręką tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nieoczekiwanie wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków przy użyciu rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja ślubna oraz ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, natomiast kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, wzdłuż że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy zaś odnosić się ich dobrze, oraz nie kiedy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników kiedy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli głęboki unia pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: badania pokazują, że niektóre firmy przełamują projekt a traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to wręcz przeciwnie niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły trymestr jak nagrodę, w takim razie wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki za późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram norma prawna Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty dzięki Izbę i jest rozpatrywany dzięki Senat, nawet o ile może być wyposażonym lecz wciąż niewielki prestiż na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, za jednym zamachem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypadkiem zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za sprawą pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od momentu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder objawienie w 2019 roku tudzież zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy oraz szybko je porzucił oraz wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od tych frazesów.

Related Post