Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo z ust skierowanie jest całkiem najlepsza marketing jest dozwolone uruchomić aż do swojej praktyki. Jest owo oraz najtańsza odmiana reklamy, iż wolno wkładać w oraz zajmuje minimum czasu tudzież wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy towarzysz mówi dalszy przyjaciel, penis http://www.gesikowski.pl rodziny, względnie znajomy o tobie, owo jest złoto. Są w tym momencie na wejściu sprzedawane na ciebie, nie są ściśle mówiąc wrażliwe na cenę natomiast są z większym natężeniem prawdopodobne, by zostać lojalnym poniżej Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, redukcja kosztów marketingu zewnętrznego tudzież kształtować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz parę poleceń od momentu swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda wprawa je ma, toż chcesz je od czasu każdego szczęśliwego pacjenta – nie lecz wciąż wybranych kilku.

Uczyń fraza ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy oraz włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów z pacjentami, ze względu którym czują się oni traktowani najprzód jak osoby, natomiast wówczas później jako pacjenci.

Używaj ich imion zaś nawiązuj kontakt wizualny z pacjentami. Zadawaj im pytania, i odtąd pozwól im mówić. Chodzi o to, by w pierwszej kolejności nawiązać spośród nimi osobistą więź, żeby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć para minuty na nich w charakterze na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, zawód bądź byle co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przedtem Tobą natomiast opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się w gruncie rzeczy wiele o danej osobie, o ile pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaszokowany tym, czego się dowiesz.

Być być może są one członkiem mediów względnie są one częścią dużej firmy, która przypadkiem korzystać z http://www.gajcy.pl usług jako perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ów sposób. Każdy z nas ma statystycznie rzędu 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman z twoich pacjentów powiedział lecz jeden z ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ przebieg praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, powiesić naokoło spośród innymi jednakowo myślących ludzi, więc chcesz, by Twój „preferowany pacjent” donieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego wewnątrz pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, iż chcesz więcej pacjentów takich jak oni tudzież o ile wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę oraz kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi akuratnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, wskutek tego produkuj jej wiele gwoli różnych kanałów medialnych, by Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl rozdzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną zaś zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście w środku jego zgodą), i odtąd przesłać go na YouTube zaś Vimeo.

Podziel owo na małe kawałki i prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, tak aby zaplanować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem oraz wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach i informacjach prasowych. Wyślij poczta elektroniczna z informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów oraz dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, iżby wykorzystać jeden cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, aby powiększyć swoją trwanie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne zaś łatwe dla swoich pacjentów, by podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z logotyp wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą sprawiać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl tudzież Twoim personelem oraz protokołować wideo z relacją, tudzież od tego czasu wysłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń za pewnik. Chcesz wywalić swoim pacjentom, chociaż miałki blankiet wygenerowany za pośrednictwem mózg elektronowy nie wystarczy.

Pacjenci chcą istnieć doceniani za swoje ufność a uznani za swoje wsparcie, wobec tego okaż im wdzięczność.

– Niech kadra w tym momencie aż do nich zadzwonią, tak aby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od chwili Ciebie
– Zadzwoń do nich osobiście, iżby im podziękować
– Wyślij podarunek z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, w takim razie zrób wielką sprawę z tego, gdy niesłychanie doceniasz ich polecenie, zaś więcej osób będzie śledzić w środku nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny aplikacja nagród, jaki potwierdza zaś dziękuje twoim pacjentom w ciągu asystent w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, aby utrzymywać się o bez liku więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, jakkolwiek zrobić owo spośród ostrożnością, aby zdołać zachować się z dala od chwili kłopotów z towarzystw medycznych natomiast ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie jest dozwolone wynagradzać komuś, który zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie może istnieć wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Post