Praktyki od dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest niejaki rozdział, jaki jest naprawdę apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, przecież oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji często wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, tymczasem są rzeczywiście organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, kto wymaga wysiłku, by się rozkręcić, kiedy ciężkie kołowrót zamachowe; jednak podczas gdy w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się wyrzec się przebieg budowania a w tej chwili przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, przecież krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, zatem próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby uzyskać natychmiastowe rezultaty a z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, i w tym momencie są w pętli zagłady a zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, bądź katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem miesiąc lub dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą spośród tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają całkiem długo, by trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśli pomieścić odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, tedy dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, aby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki i dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które ciągle się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani zaś najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują ufność spośród tym pacjentem przed spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież udostępniać na własnych platformach społecznych, zatem inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i ukończyć z wykorzystaniem swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych tym samym więcej pacjentów sprawić to samo oraz w samej rzeczy dalej zaś no tak dalej.

Więc teraz masz bieg i schemat, kto buduje rozpęd, tedy masz bezwzględny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze aniżeli teraz, aby Twoja rutyna działa gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która być może utrzymać się przy życiu burze konkurencji natomiast COVID natomiast co popadnie innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy i kłopotów.

Related Post