Praktyki odkąd dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, pomimo tego jest pewien rozdział, jaki jest w samej rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się zanim z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakowoż oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji często wyglądają jak dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jednakże są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, jaki wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie kołowrót zamachowe; jakkolwiek jak już się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w artykuł przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się wzgardzić przebieg budowania zaś nuże przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, jako że nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, przeto próbują innej krótkoterminowej taktyki, by uzyskać natychmiastowe rezultaty zaś z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, oraz chwilowo są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu łysek ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, skutkiem tego skaczą z tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale wcale nie pozostają całkiem długo, żeby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, który byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować plan w miejscu, by je pielęgnować, tedy dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, aby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieustająco się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani zaś najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; następnie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują zaufanie z tym pacjentem przedtem spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, który wykonują, ażeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udostępniać na własnych platformach społecznych, wobec tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przejść z wykorzystaniem swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych ergo więcej pacjentów zdziałać to samo a w istocie nadal natomiast naprawdę dalej.

Więc w tej chwili masz proces natomiast schemat, jaki buduje rozpęd, dlatego masz stały pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w życiu nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja praktyka działa kiedy odpowiednio naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie przeżyć burze konkurencji i COVID tudzież cokolwiek innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Post