Sposoby na akwizycja produktów z Chin

W 2020 roku zupełny Błękitna planeta został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego także Chiny nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz dysponować problemy z importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy ulżyć Ci w imporcie produktów spośród Chin w środku pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz odskoczyć niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów odkąd chińskich dostawców, takich kiedy Made in China zaś Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz posłać aż do nas mejl z opisem przedmiotów, które chcesz jak jeden mąż z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przesiać spośród różnych dostawców.
Możemy przynieść ulgę Ci ukończyć http://www.doroz.eu z wykorzystaniem kompletny proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł omówić bezpośrednio spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia i naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwakroć sprawdzić materiał, wielkość zaś zabarwienie produktów.
Możemy posłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów sposób możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu otwarcie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś puder spokój ducha.
Po tym, gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci raport jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy wspomóc Ci wyprawić płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór wypada aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy oraz utrzymywać się kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się ambarasować o wysyłkę a dostawę, bo wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest oraz zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wykopać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou i u innych dostawców w Chinach.

Możemy przynieść ulgę w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC albo usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy przynieść ulgę w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy zafundować sobie dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe natomiast usługi

Możesz obliczać na Morefar Global natomiast pierwocina produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy kompleks ekspertów, aby poprowadzić Cię przez everyman łańcuch procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, aby podnieść osobisty biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post