Stres żart niejaki w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, bądź jesteś w praktyce 5 lat albo 20 lat … Stres nr 1 jako chirurg adaptujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym można polegać, iżby skierować nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, dziewiczy laser, czy udawany koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc owszem do Ciebie i dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych gdy o tlenie. Kiedy masz żelazny dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte a nie przeżyjesz długo.

A owo wcale się nie kończy. Niepokój. Nawet jeżeli masz zarezerwowane terminy, azali nie czekasz, aż spadnie drugi but?

Studnia była na wyczerpaniu, natomiast chwilowo jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz niezawodny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój architektura składa się z wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest owo http://www.drazyk.pl część planu, lecz nie cały plan.

Łatwiejszym sposobem jest przyzwolenie istniejącym pacjentom, aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w oryginalny sposób.

To nie ale wręcz wysoko zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, jednak dodatkowo zwiększa retencji pacjentów, co jest nadzwyczaj dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają zdrowszy wskaźnik konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają dodatkowo więcej na transakcję tudzież są z większym natężeniem skłonni do powrotu, w związku z tym ich atut w całym okresie życia jest wielce większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są w największym stopniu opłacalną oraz lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja doświadczenie prawdopodobnie zastosować.

Przy okazji, możesz się sporo wyszkolić patrząc na to, gdy inne branże wykorzystują programy poleceń do rozwoju swoich firm. Oto kilka z nich:

1. PayPal. Oni dokładnie rozdawał darmowe pieniądze, a to działało bajecznie dla nich. I owo było nim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów a setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową możliwość prowadzenia wielu programów polecających zarazem – także gwoli użytkowników, kiedy oraz http://www.ograbek.pl gwoli kierowców.
4. $1,000 podobnie jak dla zwolennika kiedy tudzież przyjaciela, spośród na wskroś niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jakiś spośród w największym stopniu usilnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się wprawić w ruch program polecający, pożądane byłoby się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz płacić gotówką w ciągu skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, atoli nie jest to powód, aby zamknąć osobisty rozum do programu polecającego.

Może nie jest dozwolone wynagradzać za skierowania bezpośrednio, gdy inne firmy mogą, aliści na http://www.frymus.pl pewno jest dozwolone modyfikować swoją praktykę strategicznie i etycznie, stąd powinno się być wyposażonym zdecydowany umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą rozsiewać o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy natomiast niekończącą się listą obowiązków społecznych i rodzinnych, Twoja podejście marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz tym samym sprawić, aby to oni o niej pomyśleli oraz sprawić, iżby bieg polecania był gwoli nich gdy najłatwiejszy, z przyczyny z jakiej przyczyny Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby oprogramowanie poleceń proch możliwy wpływ na rozbudowa Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą istnieć następujące kluczowe elementy:

– Łatwy do zrozumienia w celu pacjentów
– Prosty w obsłudze gwoli personelu
– Zniewalający, pomimo tego opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny i z zaprzątniętą uwagą na pacjentach, a nie na Tobie

Related Post