Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę kiedy przynoszący zysk biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu aż do zysków w wielce krótszym czasie zaś z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, natomiast nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest na to samo praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje pomagier całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz ponieść czas wolny zaś dalej być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, ażeby opanować jest przekształcić własny personel w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest na to samo menedżerami, i istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak uzyskać pewne rzeczy, w trakcie gdy władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo i wizję, wtedy Twój kompleks staje się poprawny spośród TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę gwoli Ciebie tudzież osiągać w celu Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz a chcą egzystować tego częścią, ponieważ owo wpłynie również na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przekształcić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma plan zaś porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby chwytać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich plan pracował gwoli nich natomiast przynosił niewzruszony ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, iż mogą zrewanżować się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, jako że uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak dalece ta jedna modus jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca znowu i drugi raz a odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest owo długoterminowy zaawansowanie praktyki przez relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój olśniewający wzór biznesowy byłby:

Prawie totalnie kierowany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwakroć większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący numer i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia a / bądź która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia wyjąwszy swoją praktyką, dlatego że czują się prócz kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, dlatego że nie wiedzą, podczas gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, ażeby ich rutyna pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce na wskroś to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, by dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na przyspieszenie praktyki.

Related Post