Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę kiedy rentowny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w daleko krótszym czasie i z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, i nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest na odwrót praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz wziąć wolne natomiast nadal mieć spokój ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, aby ogarnąć jest zmienić swój załoga w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest przeciwnie menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dostać pewne rzeczy, podczas kiedy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na odwrót „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz przywództwo oraz wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się godziwy z TWOIM celem.

Będą miłować pracować dla Ciebie zaś osiągać gwoli Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą stanowić tego częścią, bo to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć za błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa oraz poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował w celu nich zaś przynosił stały pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna procedura jest pikieta gwoli Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, lecz niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca ponownie natomiast znowuż oraz odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy rozbudowa praktyki na krzyż relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój kapitalny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie pod każdym względem kierowany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwukrotnie większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący rozmiar i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia a / bądź która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większa część chirurgów, twoja obecna świat całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia wyjąwszy swoją praktyką, gdyż czują się pomijając kontrolą tudzież martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, albowiem nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, tak aby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości informacja … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, aby wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na przyspieszenie praktyki.

Related Post